خرید کادو و هدیه

سلام! چه خوب که قصد خرید کادو و هدیه دارید. خرید هدیه می‌تواند فرایندی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز باشد، اما در عین حال ممکن است در انتخاب هدیه مناسب برای شخص مورد نظر گیج شوید. در ادامه، برای شما چند راهنمایی برای خرید کادو و هدیه ارائه می‌شود، با ما همراه باشید!

هدیه چیست ؟

هدیه چیزی است که با احساس رضایت و بدون در نظر گرفتن چشم داشت به شخصی دیگر تقدیم میشود، اگر چه شاید در ازای آن، توقع متقابلی نیز وجود داشته باشد، اما هدیه چیزی است که آن را به رایگان می‌بخشند.

هدیه، کادو، پیشکش یا تحفه می‌تواند هر آن چیزی باشد که اسباب شادمانی، خشنودی یا کاسته شدن غم فرد هدیه گیرنده را فراهم آورد، ذات و سرشت هدیه دادن به تعبیری دیگر، خدمتی از جنس بخشندگی و نشانی از مهربانی ست.

هدیه می تواند:

 1. از هر نوع و جنسی باشد.
 2. نمود کالبدی یا معنوی داشته باشد.
 3. جنبه یادبودی و نمادین ، تزئینی یا کاربردی داشته باشد.
 4. یک کتاب، یک بیت شعر، یک جمله، یک گل یا یک عکس و تابلو باشد.
 5. همراه با تقویت حس نوستالژی در مخاطب باشد (مثل یک توپ پلاستیکی)
 6. خاک یا نمک باشد یا هرآنچه که خاطره ای از گذشته دارد.
 7. ارزشمند و گران یا بسیار بهای ناچیزی داشته باشد.
 8. هر چیزی که حس خوشایندی بیافریند و موجب خشنودی طرف مقابل شود، یک هدیه است.

اما مهم این است که درست و به جا، با شایستگی به مخاطب مورد نظر پیشکش شود.

اینکه در چه فضایی، چه هدیه ای به چه فردی داده شود اهمیت زیادی دارد. هدیه بهتر است متناسب با علایق فرد هدیه گیرنده باشد.

معنی هدیه در فرهنگ لغت نامه ها

تحفه؛ ارمغان؛ پیشکش.
فرهنگ فارسی عمید

هدیه . [ هََ د ی َ / ی ِ ] (از ع ، اِ) تحفه و ارمغان و آنچه به کسی فرستند به رسم تحبیب و بزرگداشت.
لغت‌نامه دهخدا

(هَ یِّ) [ ع . هدیه ] (اِ.) ۱ – تحفه ، ارمغان ، پیشکش . ج . هدایا. ۲ – پولی که در عروسی مهمانان به عروس یا داماد می دهند.
فرهنگ فارسی معین

(اسم) [عربی: هَدیَّه، جمع: هدایا] تحفه؛ ارمغان؛ پیشکش.
فرهنگ فارسی عمید

چنان روی دیدند یکسر سپاه
که آیند با هدیه نزدیک شاه .

فردوسی .

 

فلسفه دادن کادو چیست ؟

چرا افراد علاقه مند هستند به عزیزان خود هدیه و کادو بدهند؟ تا به حال به این فکر کردید که هدیه دادن چه تاثیری روی کادو گیرنده و کادو دهنده دارد و کدام یک احساس بهتری به دست خواهند آورد ،کسی که هدیه می دهد یا کسی که هدیه دریافت می کند؟

هدیه دادن از دیرباز یک سنت ، جهت نشان دادن ابراز علاقه ، وفاداری ،تجدید دوستی بوده است ، چه زمانی که برای پادشاهان هدیه و جواهر می برده اند و دخترانشان را به عقد پسر کشور همسایه در می آورد ه اند و چه زمانی که رئیس جمهور های دو کشور مختلف برای ابراز دوستی دو کشورشان هدایای را رد و بدل می کردند. این بعد سیاسی هدیه می باشد و در زندگی روزمره هم برای فرزند ،خانواده ، همسر و معشوق کادو می خرند تا هم احساس خوبی پیدا کنند و هم احساس خوبی بدهند.

فلسفه هدیه از لحاظ روانشناسی

اصولا فرقی هم نمی کند هدیه ای که شما می خواهید بگیرد ، هدیه برای خانم ها ، هدیه برای آقایان , هدیه برای کودک ، هدیه نوزاد باشد. دوین برد ، استادیار و رئیس گروه علوم رفتاری در دانشگاه جنوبی ساوانا می گوید: تمام انچه در دادن هدیه وجود دارد یک غلیان احساسی می باشد ، و زمانی این غلیان حسی به اوج خود می رسد که شما به فکر خرید کادو می افتید و سپس آن را جستجو می کنید. برد می گوید دادن هدیه و کادو یکی از راه های کمک به کاهش احساس گناه یا عذاب وجدان می باشد ، برد تاکید میکند که عده ای تحویل کادو و هدیه را معادل خریدن و ارسال کادو به صورت آنلاین می دانند ، یعنی به صورت انلاین می خرند و ارسال می کنند ، البته این از معایب پیشرفت تکتولوژی می باشد ، ولی رسم کادو و هدیه دادن می بایست به صورت کاملا حضوری انجام بگیرد و شما ارتباط حسی را از طرف مقابلتان بگیرید.

برد اعتقاد دارد در بعضی موارد دادن کادو و هدیه ممکن است باعث ایجاد استرس و فشار بر شخص کادو گیرنده یا سرخوردگی پس از دادن کادو گردد, در مورد اول زمانی باعث استرس می شود که شما هنوز نمی دانید طرف مقابلتان با دریافت کادوی شما چه عکس العملی نشان خواهد داد و سعی می کنید با دادن کادوهای گران قیمت او را خوشحال نمائید ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم جز در موارد خاص سرغ کادوهای فراتر از بودجه خودتان نروید ، حتی یک کارت پستال ساده نیز می تواند باعث خوشحالی طرف مقابل شما شود.

سرخوردگی و افسردگی بعد از دادن کادو زمانی پیش می آید که فرد احساس می کند که کادو و هدیه مناسبی نخریده است و در شان و منزلت طرف مقابلش نبوده است ، یا در صورتی که در مهمانی این هدیه را داده است نسبت به دیگران زیاد رضایت بخش نبوده است . پیشنهاد دکتر سیلورنیل تمرکز بر روی طرف مقابلتان به عنوان کادو گیرنده است نه ارزش ریالی کادو.

دکتر دارنل سیلورنیل مدیر مرکز مشاوره روانشناسی پیشرفته می گوید ، ما در متد های پیشرفته روانشناسی به دانشجویان و روانشناسان اینده اموزش می دهیم که میزان بشر دوستی و علاقه افراد به دیگران باعث ایجاد احساس خوب درخودشان و به طبع تعالی جامعه می شود. وقتی شما به کسی کادو می دهید در حقیقت اول خود را و سپس به وی علاقه مندید. و همین باعث ایجاد شادابی و نشاط در جامعه می گردد ، چیزی که در میان جوامع نزاد پرست وجود ندارد ،چون حس نوع دوستی وجود ندارد.

مناسبت های خرید کادو

 • اشتغال و شروع به کار
 • بازنشستگی
 • تبلیغات
 • جشن‌ها
 • خانهٔ نو
 • سوغاتی
 • عیدی
 • زادروز
 • روز عشق
 • روز مادر
 • روز پدر
 • زایمان
 • سال نو
 • سپاسگزاری
 • عروسی
 • فارغ‌التحصیلی
 • قبولی در امتحانات
 • مراسم دینی
 • نامزدی
 • همکاری
 • یادبود
 • دوستی

راهنمای کامل خرید هدیه برای افراد مختلف در موقعیت های گوناگون

کادو دادن یکی از کارهایی است که باید آن را در طول زندگی خود بارها انجام دهیم، پس ارزش دارد که نحوه درست انجام دادن آن را یاد بگیریم. درست فکر می کنید؛ کادو دادن یک مهارت انتسابی نیست که کسی یا آن را بلد باشد و یا نباشد؛ پس می توانید دادن کادوهای فوق العاده را یاد بگیرید. خرید کادو و هدیه دادن برای بسیاری از مردم کار دلهره آوری است، اما با چند تکنیک و کمی تلاش، نه تنها کادوی شما را با آغوش باز قبول می کنند بلکه برایشان بسیار ارزشمند خواهد بود.

فرمول طلایی خرید کادو

اول از همه بگوییم، آن چه در اینجا به آن فرمول می گوییم به معنی واقعی کلمه، یک فرمول نیست. چون در مورد افراد صحبت می کنیم، پس قطعا این موضوع بسیار پیچیده تر از یک فرمول خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، تاکتیک ها و رفتار هایی وجود دارند که می توانند شما را به یک کادو دهنده فراتر از معمولی، یعنی عالی، تبدیل کنند. مهم تر از همه اینکه، برای نتیجه گرفتن در مورد خرید یک کادوی خوب، شما نیز باید تلاش فراوانی به خرج دهید. اگر معضل خرید کادو دارید، سعی کنید وقت بیشتری برای خریدن کادوی مناسب بگذارید یا آن را به شخص دیگری بسپارید.

یک کادوی خوب باید چگونه باشد؟

مانند هر کار دیگری، در هنگام خرید کادو هم باید هدف خود را مشخص کنید. به زبان ساده، یک کادوی خوب، باید مورد استقبال و قدردانی گیرنده آن قرار بگیرد. فرد کادو گیرنده باید بداند که شما در مورد کادو فکر کرده اید، تمام جوانب را در نظر گرفته اید، و کادویی که برای او مناسب است راانتخاب کرده اید.

۱۰ تاکتیک برای خرید یک کادوی عالی

۱- بسیار دقت کنید
دقت کردن مهم ترین موضوع در انتخاب کادو است، به همین دلیل آن را به عنوان اولین مورد به شما معرفی کرده ایم. دقت کردن همیشه باعث می شود تا کادوهای بهتری را انتخاب کنید. اما دقت کردن دقیقا به چه معناست؟ دقت کردن یعنی حواستان به افرادی که ممکن است در آینده برای آن ها کادو بخرید باشد، و در تعاملات خود با آن ها، به دنبال ایده های مناسب برای کادوهایشان باشید. دقت کنید آن ها چه چیزهایی را می پسندند، دوست دارند یا می خواهند عوض کنند؛ اما تا کنون این کار را انجام نداده اند. مشاهده ی دقیق رفتار اطرافیان باعث می شود تا حداقل، دید بهتری نسبت به علایق و سلیقه ی آن ها پیدا کنید. اگر به خاطر سپردن این ایده ها تا زمان خرید کادو برایتان دشوار است، یک فایل در موبایل یا کامپیوتر خود باز کنید و هرگاه ایده ای به ذهنتان رسید، آن را در آنجا یادداشت کنید. علاوه بر این، این روز ها گوشی موبایل همه دوربین دارد؛ پس بلافاصله از ایده هایتان عکس بگیرید و آن ها را در یک فولدر جدا برای آینده نگه دارید.

معلوم نیست ایده ی خوب برای کادو دادن کی به ذهن شما می رسد، پس دقت کردن به رفتار اطرافیان را به زمانی که می خواهید به آن ها کادو بدهید، موکول نکنید. به خصوص در مورد افرادی که خرید کادو برای آن ها دشوار است، ممکن است سالی یک یا دو بار ایده ی مناسبی برای آن ها پیدا کنید، پس از دقت کردن غافل نشوید.

۲- از سوال پرسیدن نترسید
شاید دادن هدیه ای سوپرایزی، که هدیه گیرنده از آن بی خبر است، ارزش شخص هدیه دهنده را بالا ببرد، اما گاهی اوقات، خریدن هدیه ای که هدیه گیرنده واقعا آن را می خواهد، بسیار مهم تر است. ممکن است علی رغم دقت های شما، ایده ی مناسب در زمانی که به آن نیاز دارید به ذهنتان نرسد. اگر به چنین موردی برخوردید، از اطرافیان شخص هدیه گیرنده که او را به خوبی می شناسند، و یا حتی از خود او، نظر خواهی کنید. همه چیز به توانایی و وقتی که برای این موضوع صرف می کنید بستگی دارد.

۳- زودتر کادو را بخرید / نخرید
این مورد از آن مواردی است که بستگی به شرایط دارد. اگر چند ماه زودتر یک هدیه ی مناسب پیدا کردید، شاید ارزش خریدن داشته باشد؛ البته به این شرط که بدانید آن را برای چه شخصی می خرید. با زودتر خریدن کادو، دیگر نگران لحظات آخر و کمبود وقت نخواهید بود. البته یک نوع از زودتر خریدن کادو هست که نباید انجام دهید: خریدن یک کادو به منظور آن که ممکن است یک روز برای کسی لازم شود. یک کادو باید خیلی عمومی یا جذاب باشد تا بتوان آن را به این منظور خریداری کرد. بعلاوه احتمال کمی وجود دارد که شخص دریافت کننده کادو احساس کند که برای آن کادو وقت گذاشته اید و به آن فکر کرده اید. هم چنین ممکن است هیچ گاه شرایط هدیه دادن آن بوجود نیاید، که در این صورت پولتان را هدر داده اید.

۴- لحظه ی آخری خرید نکنید
خرید کادو در آخرین لحظه همیشه اجتناب پذیر نیست، ( مثلا وقتی ناگهان به مهمانی تولد دعوت می شوید)، اما برای مناسبت های قابل پیش بینی مثل تولد، سالگرد عقد و ازدواج، تعطیلات یا عروسی دلیلی ندارد در آخرین لحظات به دنبال کادوی مناسب باشید. مثلا در صورت موکول کردن خرید عیدی نوروز به روز ۲۸ ام اسفند، و یا در سایر مناسبت های این چنین، مجبور خواهید شد تا در دسترس ترین گزینه ی ممکن را خریداری کنید. با یادداشت کردن موقعیت های مهم در تقویم، خود را از درگیری و اضطراب خرید کادو رها کنید. می توانید ۳ تا ۶ هفته قبل از مناسبت مورد نظر، به خودتان یاد آوری کنید تا وقت کافی برای جستجو و خرید کادو را داشته باشید.

۵- کادو های کلیشه ای، غیر واقعی، یا معنی دار نخرید
قبول کنید؛ رز قرمز و خرس عروسکی کادو های کلیشه ای روز ولنتاین هستند. کادوهای کلیشه ای این ذهنیت را ایجاد می کنند که شما یک فرد تقلید کننده یا تنبل هستید. پس بهتر است از خرید کادوهای کلیشه ای خودداری کنید، مگر آن که هدیه خود را برای فرد مورد نظرتان شخصی سازی کنید. همسرتان عاشق گل است؟ به گل فروشی بروید، گل مورد علاقه او را انتخاب می کنید و از فروشنده بخواهید تا آن را در یک سبد که مخصوص شما طراحی شده تزئین کند. یک کار کلیشه ای دیگر، سپردن خرید کادو به شخصی دیگر است. شاید شما در محل کار خود شخص مهمی باشید، اما مسئولیت خرید کادو یا دیگر کارهای مهم را به منشی یا کارمند خود نسپارید. به رفتار اطرافیان دقت کنید، ایده پردازی کنید و از منشی یا کارمند خود، فقط برای انجام امور هماهنگی یا دریافت کادو کمک بگیرید. احتمالا نظر همسرتان هم همین است، سعی کنید در انتخاب کادویی که می دهید نقش داشته باشید.

در این جا باید به کادو های معنی دار هم اشاره کنیم، چون می توانند به رابطه ی شما و شخص کادو گیرنده، آسیبی جدی وارد کنند. به بیان دیگر، کادویی ندهید که پیام خاصی را به کادو گیرنده انتقال دهد (چه به عمد و چه غیر عمد). برای مثال، کارت اعتباری عضویت در باشگاه ورزشی (به نظرم چاق شده ای) یا محصولات ضد چروک پوست (پیر به نظر می رسی) و امثال آن ها، که ممکن است انتقال دهنده ی پیامی منفی باشد، را به کسی ندهید.

در آخر، کادوی غیر واقعی ندهید. کادوی غیر واقعی یعنی اینکه مثلا در یک کارت پستال برایش بنویسید که من یک هدیه به تو بدهکار هستم؛ یا به جای هدیه، یک بار در رستوران تو را مهمان خواهم کرد. این ها کادوی واقعی نیستند. کاری نکنید که کادو گیرنده مجبور شود از شما بپرسد: پس کادوی من چه شد؟ این کار جلوه ی خوبی ندارد. اگر هم قولی به کسی دادید، در اولین فرصت به آن عمل کنید؛ تا شخص کادو گیرنده فکر نکند که شما قصد خرید کادو را ندارید.

۶- یک هدیه را چند بار نخرید
همه ی ما این اشتباه را مرتکب شده ایم. وقتی یک هدیه مورد پسند شخصی قرار می گیرد، وسوسه می شویم تا باز هم آن را بخریم. کادو های تکراری خیلی سریع قابل پیشبینی و کسل کننده می شوند؛ مگر آن که خرید آن کادوی تکراری، یک قرار از پیش تعیین شده با شخص کادو گیرنده بوده و او هم آن را دوست داشته باشد (مثلا خرید یک شاخه گل رز در اول هر هفته). خرید کادوی تکراری ممکن است شما را در نگاه هدیه گیرنده، فردی تنبل یا خودخواه جلوه دهد. پس سعی کنید ایده های قدیمی را ترکیب کرده و یا یک ایده ی کاملا جدید پیدا کنید.

۷- هدیه نقدی ندهید
کارت هدیه، وجه نقد، سکه و … در دسته ی کادو های نقدی قرار می گیرند. این کادوها دو جنبه کاملا متفاوت دارند؛ از طرفی برای مراسمی مانند عروسی، فارغ التحصیلی یا پاگشا بسیار مناسب بوده و به هدیه گیرنده اجازه می دهد هر آنچه بیشتر نیاز دارد را خودش انتخاب کند. از طرف دیگر، با دادن کادوی نقدی، این طور به نظر می رسد که وقت کافی برای پیدا کردن هدیه صرف نکرده اید یا در خرید کادوی مناسب تنبلی کرده اید. محض احتیاط، فقط زمانی کادوی نقدی بدهید که این کار شما، پیام خاصی را در خود داشته باشد. مثلا خریدن کارت اعتباری استفاده از اسپا یا تور گردشگری، و یا بلیط باشگاه گلف برای یک دوست پر مشغله، ایده های بسیار خوبی هستند.

۸- معقولانه هزینه کنید
سخت است بگوییم هزینه ی معقولانه چه قدر است، زیرا به فرد و شرایط بستگی دارد. اگر بسیار بیشتر یا کمتر از نرم اجتماعی هزینه کنید، این سوال را در فکر هدیه گیرنده به وجود می آورید که چه قصد و نیتی پشت آن هدیه است. علاوه بر این، اگر در جمع به کسی هدیه می دهید، هزینه زیاد انجام شده، شما را انگشت نما می کند. به عنوان مثال اگر هزینه ی معقول و نرمال برای هدیه، ۱۰۰ هزار تومان باشد و شما ،در دو حالت مختلف، ۱ میلیون تومان و یا ۱۰ هزار تومان هزینه کنید، این فکر در ذهن دیگران ایجاد می شود که شما، در حالت اول، فخر فروش و یا ،در حالت دوم، خسیس هستید. با این حال، اگر در شرایط مالی مناسب نیستید، هر چه قدر که در توانتان است هزینه کنید.

۹- لازم نیست حتما کادو را بخرید
این موضوع به نحوه کادو دادن شما بستگی دارد. یک سبد کادو که خودتان تزئین کرده اید، آماده کردن غذای مورد علاقه ی آن شخص، یا یک قاب عکس دوست داشتنی، همگی ایده هایی هستند که به کمی فکر و تلاش شما نیاز دارند. مزیت این نوع کادوها این است که فرد مقابل حس می کند یک کادوی کاملا اختصاصی دریافت نموده.

۱۰- هدیه را به زیبایی کادو کنید
حتما شما هم این موضوع را دیده و یا خودتان انجام داده اید؛ کادوی تولدی که با کاغذ کادوی عید کادو شده، یا هدیه ی پا گشایی که با همان ساک دستی فروشگاه به هدیه گیرنده داده شده است. این ظاهر شلخته نشان می دهد که، فارغ از آنچه درون آن است، روی محتویات آن کادو نیز زیاد فکر نشده است. شما بچه نیستید، پس بهانه ای هم برای خوب کادو نکردن هدیه تان وجود ندارد. قرار نیست روی کادوی خود کوهی از روبان بچسبانید، و یا کارت پستالتان را با دستان خود نقاشی کنید؛ فقط کافیست یک کاغذ کادوی درخور و مناسب تهیه کرده و هدیه را مرتب و تمیز کادو کنید.

خرید کادو برای افراد خاص

کسی که همه چیز دارد

در زندگی همه ی ما افرادی وجود دارند که خرید کادو برای آن ها بسیار دشوار است. آن ها همه چیز دارند، وسیله خاصی نیاز ندارند و هر چه لازم داشته باشند را خودشان می خرند. بدتر آنکه، اگر از خودشان هم بپرسید، ایده ی خاصی به شما نمی دهند. راحت ترین کادو برای این دسته از افراد، خرید کادوهای مصرفی است. یک بطری نوشیدنی اعلا، یک ادویه ی خاص و عجیب، یا یک شیشه روغن زیتون مرغوب می تواند گزینه های مصرفی خوبی باشد، زیرا کادو گیرنده در هر صورت آن ها را مصرف می کند. این کادو ها راحت ترین گزینه برای افراد اهل شکم است، اما اگر در شرایطی تحت فشار بودید، گزینه ی کارت هدیه هم بد نیست.

همسر

در بعضی شرایط همسر یا شریک زندگی شما همان کسی است که خرید کادو برای او بسیار سخت است. بعلاوه ممکن است همسرتان همان کسی باشد که همه چیز دارد، یا همان کسی که ترجیح می دهد خودش هدیه را انتخاب کند. بهترین روش هدیه دادن به چنین فردی این است که با او درباره ی علایق و آن چه نمی پسندد صحبت کنید. بعد از هدیه دادن هم بررسی کنید که آیا هدیه شما را دوست داشته است؟ یک تاکتیک خوب برای شرایط بحرانی، خرید چیزی است که دوستش دارد، اما خودش حاضر نیست آن را بخرد. یک سانس اسپا، یک وسیله گران قیمت، و یا هر چیزی که قدر دانی او را بر انگیزد.

رئیس، همکار یا مشتری

خرید هدایای کاری کمی سخت است، زیرا ممکن است به نظر برسد که برای اعمال نفوذ یا رسیدن به هدف خاصی هدیه داده اید. تا جای ممکن از دادن هدایای کاری اجتناب کنید، مگر آنکه جزئی از فرهنگ شرکت یا کشور شما باشد؛ پس لازم است تا در این مورد پرس و جو کنید. در نظر داشته باشید که برخی از کارکنان دولتی نمی توانند از همکاران، زیر دستان یا فروشندگان هدیه دریافت کنند، زیرا این کار ممکن است اصول کاری آن ها مغایرت داشته باشد. سراغ هدایای ساده، متعادل در قیمت، و غیر شخصی بگردید. وسایل کاری، مانند جای کارت ویزیت، گزینه های بسیار مناسبی هستند.

افرادی که شناخت کافی از آن ها ندارید

شاید هنگام رفتن به یک مهمانی خانوادگی مجبور شوید برای داماد خاله خود که یک فرد کاملا تازه وارد است هدیه بخرید. انتخاب سختی است؟ حتی اگر کمی هم در مورد او اطلاعات کسب کنید، بسیار بعید است که بتوانید کادوی شخصی خوبی برای او بخرید. از نزدیکان او بخواهید تا یک کادوی خوب به شما پشنهاد دهند، و یا سراغ کارت هدیه بروید و خود را راحت کنید.

میزبان یک مهمانی

هدیه ای که برای میزبان یک مهمانی می خرید، روشی مناسب است برای نشان دادن قدردانی شما از فراهم کردن شرایط مهمانی در منزل او، و یا غذایی که برای شما تهیه کرده است. می توانید برای میزبان خود یک نوشیدنی یا خوراکی بخرید که مکمل شام آن ها باشد؛ و یا چیزی برای صبحانه بخرید تا فردا صبح، خستگی مهمانی را از تن آن ها خارج کند.

کودکان

شاید خرید کادو برای بچه ها کار جذابی باشد، ولی بهتر است قبل از آن که به اسباب بازی فروشی بروید، نظر پدر و مادر او را بپرسید. بچه ها شاید عاشق هدیه شما می شوند ، اما ممکن است این هدیه والدین آن ها را ناراحت کند، و یا شرایطی را بوجود بیاورد که حتی فکرش را هم نمی کنید. قبل از خرید تفنگ اسباب بازی، شکلات، وسایل دیجیتال و اسباب بازی های پر سر و صدا، کمی بیشتر فکر کنید.

مواردی که در هنگام خرید کادو نباید انجام دهید

اگر تولد، سالگرد ازدواج، یا سایر جشن های یک فرد بدشانس، نزدیک سال نو یا ولنتاین بود، برای هر دو مناسبت یک کادوی مشترک نخرید.
اگر لباسی را می خرید که سایز بندی دارد، بسیار حواستان را جمع کنید. اگر سایز شخص را ندانید و لباس خریداری شده به او نخورد، ممکن است از دست شما دلخور شود.
چیزی که هدیه گرفتید را به شخص دیگری هدیه ندهید؛ چون ممکن است بفهمد و ناراحت شود.
از کادو برای رساندن یک منظور خاص استفاده نکنید. بحث ثبت نام باشگاه یا کرم ضد چروک صورت به کنار؛ مثلا اگر برای خواهرزاده ی مورد علاقه تان ایکس باکس هدیه بگیرید، در حالی که برای دیگر خواهرزاده ها کتاب رنگ آمیزی خریده بودید، تنها تبعیض قائل شدن خود را نشان خواهید داد.
اگر شخصی، تا به حال، نسبت به یک فعالیت علاقه ای نشان نداده است، هدیه های مربوط به آن فعالیت را برایش نخرید. مثلا خریدن کتاب آشپزی برای فردی که به آشپزی علاقه ندارد، باعث نمی شود او به پخت و پز روی بیاورد؛ بلکه احتمالا پیش خودش می گوید کاش کارت هدیه برایم خریده بود.
هدیه دست دوم ندهید؛ مگر آن که هدیه شما یک عتیقه ارزشمند بوده، و شخص هدیه گیرنده عاشق عتیقه باشد.
هدایا و وسایلی با کاربرد روزمره، مثل جوراب، مخلوط کن یا جارو برقی، را به کسی ندهید؛ مگر آن که مطمئن باشید از هدیه شما استقبال می کند.
کادوی مورد علاقه ی خود، مثلا لباسی که دوست دارید، بلیط بازی تیم مورد علاقه خود، یا حق اشتراک رستوران محبوبتان، را به کسی هدیه ندهید؛ چون این کار بسیار خودخواهانه است.

کادوهای اورژانسی

کادوهای اورژانسی: شاید شنیدن کلمه اورژانسی به شما استرس وارد کند. زیرا نشان دهنده این است که وقت زیادی برای انجام آن ندارید. بنابراین با مشاهده عنوان این نوشته، بدون شک متوجه شده اید که قرار است در مورد کادوهایی صحبت شود که زمان زیادی برای تهیه آن نداریم.

شرایطی را در نظر بگیرید که یک دوست یا یکی از اعضای خانواده ناگهانی یا بدون مناسبت خاصی شما را غافلگیر کرده است. در این زمان باید جهت جبران این حجم از محبت و توجه، یک کادوی اورژانسی به شخص هدیه دهید.

مشکل آنجایی است که شما هیچ گونه آمادگی جهت انتخاب کادوی مناسب ندارید و طبیعتا زمان بسیار کمی نیز جهت یافتن بهترین گزینه خواهید داشت. واکنش افراد در این گونه مواقع متفاوت است و دو حالت دارد؛ ممکن است که یکی از اشیایی که به آن احتیاج دارید را به ناچار هدیه کنید یا اینکه با وجود شرمندگی فراوان به یک تشکر بسنده کنید. در این نوشته در رابطه با کادوهای اورژانسی مطالب جالبی خواهید خواند.

کادوهای اورژانسی چگونه هستند؟

این کادوها از قواعد کادوهای معمولی تبعیت نمی کنند. به این دلیل که در شرایط خیلی خاص یا ویژه ای اهدا می شوند. یکی از ویژگی های این دسته از هدایا، زمان کمی است که جهت انتخاب و آماده سازی آن دارید. به همین خاطر شاید بسته بندی خیلی زیبایی نداشته باشند؛ اما حس و انرژی مثبت و علاقه قلبی شما را به خوبی به مخاطب منتقل خواهند کرد. در مدت زمان کمی که برای انتخاب هدیه دارید؛ احتمالا دچار استرس می شوید و منتظر کسی هستید که به شما بگوید که باید چه هدیه ای را انتخاب کنید.

چند نمونه از کادوهای اورژانسی

از آنجایی که هر شخص در زندگی خود بارها در شرایط اورژانسی قرار خواهد گرفت؛ بهتر است که در مواقعی همچون سال نو و مناسبت هایی از این دست، چند نمونه از کادوهای اورژانسی را مد نظر قرار دهید. در این صورت پس از غافلگیری پاسخ مناسبی خواهید داشت و هرگز شرمنده نمی شوید. ایده های جذابی که در ادامه می خوانید؛ پیشنهادهای ما برای شما در این مواقع هستند.

ماگ های مسافرتی

از آنجایی که گیرندگان هرگز انتظار ندارند که کادوهای اورژانسی قیمت زیادی داشته باشند؛ انتخاب وسایل کوچک و کاربردی جهت این منظور بسیار مناسب به شمار می رود. یکی از گزینه های جالب ماگ های مسافرتی هستند.

از ماگ هایی استفاده کنید که از جنس استیل ضد زنگ باشند و با کمک عایق موجود بین لایه های خود، دمای نوشیدنی را تا مدت ها ثابت نگه دارند. ماگ های مسافرتی معمولا قابل اتصال به نگهدارنده اتومبیل هستند و نوشیدنی های داخل آن در اتومبیل نمی ریزند. این وسیله کاربردی ممکن است که کوچک باشد؛ اما بسیار مفید خواهد بود.

اسپری بالش آرام بخش

بسیاری از دوستان شما در معرض فشارهای کاری و استرس روزانه هستند. تحمل استرس در طول روز، مانع از خواب راحت در شبانگاه خواهد شد. در نتیجه بدن ریکاوری نمی شود و این سیکل معیوب ادامه پیدا خواهد کرد. به همین ترتیب، فرد در طول روز همیشه احساس خستگی و خواب آلودگی دارد و کارایی بسیار پایینی خواهد داشت.

اسپری بالش با اسانس های طبیعی همچون: اسطوخودوس و بابونه، یک خواب آرام را به ارمغان خواهد آورد. اسپری بالش آرام بخش به عنوان هدیه برای نزدیکان و دوستانی که فعالیت های روزانه فراوانی دارند؛ از جمله کادوهای اورژانسی مناسب است.

پتوی مسافرتی

این هدیه را برای دوستانی که زیاد به سفر می روند؛ انتخاب کنید. کیفیت و ابعاد مناسب این پتوهای باکیفیت به نحوی است که فضای کمی به خود اختصاص می دهند. الیاف استفاده شده در پتوهای مسافرتی علی رقم حجم کم، گرمای مناسبی ایجاد خواهند کرد. طرح های این کادوهای اورژانسی زیبا و متنوع هستند. بنابراین بهتر است رنگ و طرح هایی را انتخاب کنید که مورد توجه شخص قرار گیرد.

کتاب

افرادی را می شناسید که معتقد هستند که مشغله های روزانه مجالی جهت مطالعه کتاب برای آن ها باقی نمی گذارد. شاید فکر کنید که خرید کتاب برای آن ها کاری بیهوده است و قطعا بدون اینکه به آن نگاه کنند؛ آن را در قفسه کتاب ها قرار می دهند. حتی برای این دسته از افراد نیز کتاب هایی وجود دارد که جذابیت ایجاد کند. از کتاب های تعبیر خواب یا طالع بینی صحبت نمی کنیم؛ کتب تاریخی یا کتاب های تخصصی در حوزه فعالیت های کاری شخص، گزینه های دیگری جهت تهیه کادوهای اورژانسی هستند.

شارژر همراه

خیلی از افراد مجبور هستند که بخشی زیادی از تایم روزانه را خارج از منزل سپری کنند. از آنجایی که تلفن همراه جز جدایی ناپذیر از زندگی انسان امروزه به شمار می رود و تقریبا تمام امور به وسیله آن قابل انجام است؛ خاموشی ناگهانی آن بسیار ناخوشایند خواهد بود.

به همین خاطر تمامی افرادی که به مسافرت های طولانی می روند یا مدت زیادی را در خارج از خانه می گذرانند؛ به یک شارژر همراه بسیار نیاز خواهند داشت.

فلش مموری

اطلاعات و داده های مهم ترین دارایی های ما هستند. با وجود اینترنت، انتقال اطلاعات به سادگی اتفاق می افتد اما گاهی حجم اطلاعات بسیار زیاد است و امکان ارسال و جابه جایی از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی وجود ندارد.

همه این موارد نشانه هایی از لزوم فلش مموری است. هرچه حجم این وسیله بیشتر باشد؛ افراد از کادویی که از شما دریافت می کنند؛ رضایت بیشتری خواهند داشت. بنابراین متناسب با توان مالی خود، از انواع فلش مموری جهت کادو استفاده کنید.

کلاه و شال گردن

کلاه و شال گردن از جمله کادوهای اورژانسی فصلی به شمار می روند. اگر در فصل زمستان یا مناطق سردسیر هستید و تعطیلات سال نو یا اعیاد خاصی در راه است؛ کلاه و شال گردن های زیبا انتخاب مناسب جهت خوشحالی دوستان یا نزدیکان شما خواهند بود.

درست است که خرید کادو برای اطرافیان و عزیزان، حس خوبی به شما می دهد؛ اما گاهی شما نیز نیازمند قدردانی و تشکر هستید. زمانی که کار خوبی انجام دادید یا تلاش فراوانی جهت رسیدن به هدف مورد نظر کرده اید؛لایق دریافت کادو از جانب خود هستید. بنابراین این گزینه برای شما نیز مناسب خواهد بود.

کوپن تخفیف

اگر ایده خاصی برای خرید کادوی خاصی ندارید ما اینجا هستیم که با یک پیشنهاد فوق العاده شما را شگفت زده کنیم!

می توانید با خرید گیفت کارت های سلن ساین و هدیه دادن به فرد مدنظر او را شگفت زده کنید.

سلن ساین

هدیه ای فوق العاده

با خرید تابلو های هوشمند سلن ساین می توانید بهترین هدیه ای که تا کنون داده اید را هدیه بدهید!

تنها کافیست یک سر به فروشگاه سلن ساین بزنید.

میتوانید در فروشگاه سلن ساین برای انواع سلیقه ها تابلوی هوشمند سفارش دهید.

کادو خاص، برای افراد خاص

خرید خاص ترین هدیه در دنیا!

خرید کادو پسرانه

پسرها مثل دخترها انتخاب‌های مختلفی ندارند بنابراین انتخاب کادوی تولد برای آن‌ها کار چندان دشواری نیست. شما فقط باید سلیقه آن‌ها را بدانید تا بتوانید یک هدیه خوب برایشان تهیه کنید.

خرید کادو برای دوست پسر

دوست پسرها معمولا با هر کادویی خوشحال می شوند البته بیشتر دوست پسرها هر چه کادوهایی گرون تری بخرید بیشتر به آن علاقه نشان می دهند. البته همه پسرها این مدلی نیستند. کادویی که برای دوست پسر خود می خواهید بخرید باید با توجه به علایق و سلیقه و همچنین نیاز او هدیه تهیه کنید.
قبل از اینکه اقدام به خرید کادو کنید اطلاعات کسب کنید که دوست پسر شما به چه چیزهایی علاقه دارد و با پرسش چند تا سوال و نظر خواهی میتوایند علایق او را بدست آورید. اگر به تازگی دوست شده اید و میخواهید هدیه بخرید و از علایق او باخبر نیستید نگران نباشید چون ما قراره هدایایی رو معرفی کنیم که هر پسری با دیدن آنها سوپرایز خواهد شد.

کادو ولنتاین برای پسر

ولنتاین روز عاشقی است و چه بهتر که در این روز خاص چیزی را به عنوان کادوی ولنتاین برای پسر مورد علاقه‌مان بخریم که از صمیم قلب خوشحالش می‌کند.

کادو تولد پسرانه

از آنجا که روز تولد یکی از خاص ترین روزهای زندگی است انتخاب کادو تولد برای عزیزانمان شاید ساعتها یا حتی روزها فکرمان را درگیر کند. انتخاب کادو برای آقا پسرها کار نسبتا دشواری است زیرا اکثر پسرها به کادو های خاص علاقه‌مند هستند. اگر در انتخاب کادو برای پسر ها دچار سردرگمی شده‌اید مطلب امروز میلانالیست برای شما میتواند راه چاره باشد. در این مطلب برای شما چند ایده کادو تولد برای پسر را خواهیم داشت که بسیار متنوع و جذاب هستند.

کادو پسرانه ارزان

خرید کادو پسرانه ارزان ممکن است دشوار باشد. اغلب اوقات ما بیش از آنچه که باید، برای هدیه‌هایی خرج می‌کنیم که به چشم نمی‌آیند و اکثرا همیشه این سوال رو از خودمان می‌پرسیم که کادو پسرانه چی بخرم؟ اگر بودجه محدودی دارید، خرید هدیه برای مرد شما حتی ممکن است دشوارتر از حد معمول باشد. در این مقاله بهترین ایده‌ها برای خرید کادو ارزان پسرانه را با هم بررسی می‌کنیم که با قیمت خوب و مناسب بتوانید برای دوست یا همسر خود تهیه کنید. در این مطلب می‌توانید کادوی ارزان برای پسر، پیدا کرده و بخرید.

خرید کادو پسرانه برای برادر

بارها شده از خودمان بپرسیم هدیه برای برادرم چی بخرم؟ فرقی ندارد که با برادرتان خیلی صمیمی هستید و رازی بین شما نیست و یا رابطه‌ای معمولی دارید در هر صورت خرید هدیه برای برادر کمی زمان می‌برد مخصوصا اگر شما دختر باشید. اما در این مطلب به معرفی ۷ هدیه خاص و جذاب برای داداش ها پرداخته‌ایم.

خرید هدیه دخترانه

هدیه دادن یکی از ارزشمند ترین کارهایی است که می توانیم برای خوشحال کردن دیگران یا حتی خودمان انجام دهیم. همیشه هم یکی از سخت ترین تصمیم گیری ها ، انتخاب هدیه برای عزیزانمان است؛ خصوصا اگر فرد مورد نظر دختر باشد باید در این تصمیم گیری دقت و وسواس بیشتری به خرج دهید. اما مطمئن باشید که در نهایت با شعف و ذوق بسیار زیادی در چهره افراد مواجه خواهید شد، چون این کار حس مهم بودن را تا حد زیادی به دختر ها منتقل می کند. و یادتان باشد که حتما نباید مناسبتی وجود داشته باشد تا شما تصمیم به هدیه دادن بگیرید. در ادامه بهترین ایده ها را به عنوان کادو دخترانه به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید کادو تولد برای دختر

قطعا خریدن هدیه روز دختر یا کادوی تولد برای دختر می‌تواند او را خوشحال کند. اما خریدن کادو برای دختر حتما نیاز به مناسبت یا بهانه ندارد. از هر فرصتی می‌توانید برای خریدن بهترین کادو برای دوست، دختر یا خواهر خود استفاده کنید. خریدن هدیه برای دختر بدون دلیل و بهانه بهترین روش ابراز علاقه به اوست. اما اگر برای خریدن کادوی تولد دخترانه یا هدیه روز دختر دچار سردرگمی شده‌اید، ما به شما حق می‌دهیم. انتخاب هدیه برای دخترها همیشه کار سختی بوده است. با این حال نگران نباشید، ما فهرستی از انواع هدیه جذاب برای دختران آماده کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم. فرقی نمی‌کند قصد خرید هدیه برای دختر ۲۰ ساله، ۱۸ ساله یا ۱۵ ساله را داشته باشید، در این لیست برای هر سن و سالی هدیه مناسب را پیدا خواهید کرد. پس فرصت را برای دادن اولین هدیه به دختر مورد علاقه خود از دست ندهید.

خرید کادو ولنتاین دخترانه

ولنتاین زمان مناسبی برای قدردانی از زحمات همسر، نامزد و مخاطب خاص زندگی‌تان می‌باشد. با خرید کادو ولنتاین زنانه می‌توانید مخاطب خاص‌تان را خوشحال کنید و روح تازه‌ای به روابط خود ببخشید. در واقع کادو دادن صرفاً به منظور قدردانی مورد توجه قرار نمی‌گیرد، بلکه هدف اصلی از هدیه دادن شاد کردن طرف مقابل و نشان دادن میزان علاقه‌تان به اوست. هدیه‌های مناسبتی فرصت خوبی برای ابراز علاقه می‌باشند. همان طور که می‌دانید خانم‌ها برای هدیه دادن و هدیه گرفتن دقیق‌تر هستند. بنابراین خرید کادو برای آنها کار دشواری می‌باشد.

خرید کادوی ارزان برای دختر

کادو دادن به دختران از گذشته تا به امروز موضوع بسیار جذاب و دوست داشتنی بوده که لحظاتی شاد و متفاوت را برای دختر خانم‌ها ایجاد می‌کند. خرید کادو ارزان دخترانه نیاز به دقت و تزئینات بیشتری دارد. زیرا یک دختر خانم دارای روحیات حساس و شکننده‌ای است. پس به همین دلیل باید به هنگام خرید کادو ارزان دخترانه برای او حسابی حواستان را جمع کنید. بهترین کادو برای دختران جوان چیست؟ چه کادوهایی دختران را خوشحال می‌کند؟ در این جا کادو های دخترانه را با قیمت مناسب به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید هدیه خوب برای دوست دختر

وقتی نوبت چندمین سالگرد تولد ، روز ولنتاین ، کریسمس یا عید نوروز می رسد ، باید هدیه مناسبی را برای دوست دختر خود بگیرید ، خرید هدیه برای دوست دختر بسیار آسان است. مطمئناً این لحظات زمانی برای عشق و هدیه دادن است ، اما اگر تصمیم بگیرید یک جفت جوراب و یک تقویم رومیزی با مضمون به او هدیه بدهید، این می تواند برای شما لحظات ترسناکی را ایجاد کند.

خرید هدیه دخترانه برای خواهر

خواهر یعنی داشتن یک تکیه گاه محکم همیشگی! برای همین از خود می‌پرسید کادو برای خواهرم چی بخرم؟ انتخاب هدیه‌ خاص برای خواهر ها و سوپرایز کردن‌شان خیلی مهم است. برای همین امروز هدیه های خاص برای خواهرها همراه شما هستیم. اگر دوست دارید لبخندی پهن روی لب خواهر زیبای شما نقش ببندد حتما تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

خرید کادو دخترانه برای دخترم

برای انتخاب کادو تولد برای دختر باید چه کاری انجام دهید؟ ترفند مناسب این است که اطمینان حاصل کنید که خیلی زود درباره آن تصمیم گیری نمی کنید چون حالا وقت آن است که بدون عجله و با احساس خوبی برای خرید کادو تولد برای دختر جلو بروید و انتخاب مناسبی داشته باشید! ما در سلن ساین به شما کمک میکنیم تا هدیه مناسبی برای دخترتان انتخاب کنید.

هدیه برای دختر بین 18 تا 25 سال

هدیه دادن و هدیه گرفتن از کارهای جذابی است که همه ما دوست داریم بارها آن را تجربه کنیم. خرید هدیه با مناسبت یا بدون مناسبت می تواند رنگ و بوی زیباتری به زندگی دختر خانم‌ها ببخشد. زمانی که دختران به سن جوانی می رسند دوست دارند توجه و علاقه بیشتری از اطرافیان خود دریافت کنند. خرید یک شاخه گل می تواند آن‌ها را به همان اندازه دریافت یک جواهر گران قیمت خوشحال کند. ارزش و علاقه‌ای که پشت هدیه شما پنهان است برای خانم‌ها بسیار گران‌قدر است. درست است که خرید هدیه برای دختران جوان ممکن است کاری سخت و استرس‌آور باشد اما اگر از نیازهای خانم‌ها در سنین مختلف آگاه باشید به هیچ عنوان در یک چرخه باطل خرید نخواهید افتاد. در این مقاله به معرفی چند کادو برای دختر خانم های 18 الی 25 ساله می پردازیم که می توانید در مناسب هایی مثل روز تولد، روز ولنتاین، روز دختر و سایر مناسبت های سالانه به عزیزان خود تقدیم کنید.

کادو زنانه

کادو روز زن

هر سال با نزدیک شدن به روز زن همه آقایان به تکاپو می افتند تا بهترین کادو روز زن را بخرند اما انتخاب مناسب ترین هدیه روز زن که هم قیمت مناسب داشته و هم کاربردی باشد کمی سخت به نظر می رسد در چنین شرایطی باید سن، سلیقه و نیازمندی های شخص هدیه گیرنده را در نظر داشته باشید و براساس آن دست به انتخاب و خرید هدیه روز زن بزنید. به طور کلی کادوی روز زن چندان مشکل نخواهد بود اگر چند نکته مهم را رعایت کنید. در این مقاله قصد داریم به شما اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب کادو روز زن بدهیم تا بر اساس آنها بتوانید بهترین موارد را برای خرید در نظر بگیرید.

خرید هدیه برای همسر

خرید هدیه برای همسر یکی از بهترین گزینه‌ها برای تقویت روابط و حال خوبمان است. فرقی ندارد به کدام مناسبت، تولد همسرمان، عیدنوروز، سالگرد ازدواجمان و یا سالگرد آشنایی بهرحال با خرید هدیه عشقمان را نشان داده‌ایم. اما متاسفانه چون که هنر هدیه دادن را بلد نیستیم، هدیه گرفتن برای خیلی از افراد تبدیل به دغدغه شده‌است. اگر به دنبال خرید هدیه تولد برای همسر خود هستید بهتر است با انواع هدیه‌ها و نحوه‌ی خرید و حتی تقدیم کردنش به همسرتان آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

خرید کادو برای مادر

بهتر است همین ابتدا به شما بگوییم که قرار است در این مطلب خیال شما را با کلی ایده هیجان انگیز و پیشنهاد ایده برای تولد مادر که می‌توانید به عنوان هدیه و کادوی برای روز مادر بخرید راحت کنیم. اما بهتر است قبل از آن که لیست ما را ببینید به چند توصیه گوش کنید که حاصل چندین سال تجربه ما در خرید هدیه روز زن و هدیه برای مادر است.

احتمالاً خواندن این توصیه‌ها بعضی از گزینه‌هایی که قبلاً برای خرید به عنوان کادوی روز مادر و یا کادو تولد برای مادر کاندید کرده بودید را حذف خواهد کرد. اما نگران نباشید. به‌ جای آن می‌توانید چیزی را به عنوان کادوی برای مادر انتخاب کنید که بانوی هدیه گیرنده را خوشحال‌تر کند.

هدیه ارزان زنانه

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش محبت بین طرفین و ایجاد رابطه قوی است. در اکثر فرهنگ‌ها، در روز تولد افراد به آنها هدیه داده می‌شود. اما با شرایط اقتصادی موجود و افزایش قیمت اجناس، یافتن هدیه تولد ارزان زنانه و مناسب کار دشواری است. ما در این مطلب قصد داریم تعدادی از هدیه‌های مناسب برای تولد خانم‌ها که در این گرانی بازار با هزینه کمتری قابل تهیه هستند را به شما معرفی کنیم.

خرید کادو تولد زنانه

تبادل هدیه بین افراد باعث ایجاد مهر و محبت شده و انسان ها را به هم نزدیک می کند. در این بین کادو دادن به زنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک کادو تولد مناسب می تواند حال و احساس دختران را خوب کرده و قلبشان را لبریز از عشق و محبت کند. با این حساب کادو دادن یک راه کوتاه و آسان برای نفوذ به قلب خانم هاست! با این تفاسیر تهیه هدیه تولد برای خانمها بایستی با دقت و وسواس خاصی انجام شود؛ چرا که روز تولد برای خانم ها یک روز خاص بحساب می آید و بطبع کادویی که در روز تولد دریافت می کنند هم بایستی خاص و ویژه باشد.

هدیه برای عروس

روز عروسی مهمترین روز زندگی همه‌ی ما است. فرقی نمی‌کند که عروسی خواهرمان باشد، یا برادر یا حتی دوست صمیمی؛ انتخاب هدایای عالی برای عروس و دامادی که قرار است به تازگی زندگی خود را شروع کنند، کار ساده و راحتی نیست و در بسیاری از موارد ماحتی نمی‌دانیم که باید چه چیزی خریداری کنیم. در برخی از موارد به فکر کادوی ارزان‎ قیمت و متناسب هستیم و در بسیاری از موارد هم می‌خواهیم یک کادو لوکس و گران‎قیمت به عروس و داماد بدهیم، در هر صورت نسبت ما با عروس و داماد برای هدیه دادن مسأله مهمی است که باید به آن دقت داشت. در این جا ایده‌هایی را برای کادو عروسی با شما در میان می‌گذاریم که می‌توانید باتوجه به سلیقه خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

هدیه مردانه

خرید کادو برای شوهر

زمانی که ما میخواهیم برای همسر (شوهر) و یا آقایان کادو بخریم همیشه این سوال برای ما پیش می‌آید که چه کادویی بخریم که او دوست داشته باشد، ایده های زیادی برای کادو دادن به همسر در مناسبت های مختلف است.

موضوع بحث ما کادو به مناسبت تولد به آقایان است که ما در اینجا میخواهیم چندتا از بهترین کادو های که می‌توانید برای تولد همسرتان هدیه بدهید را به شما معرفی کنیم.

هدیه روز پدر

پدر نهایت انسانیت و مردانگی است. پدر هر کس از دید او بهترین پدر دنیاست. به همین دلیل خیلی‌ها دوست دارند نه تنها برای هدیه روز پدر بلکه به مناسبت‌های مختلف بهترین کادو را به پدر یا پدربزرگ خود بدهند. اما وقتی قبل از عید نوروز، شب یلدا یا حتی روز تولد پدر پیش او بروید و از او بپرسید: «بابا، چی دوست داری برات کادو بگیرم؟» معمولا چنین جوابی می‌‌شنوید: «بابا جون من چیزی لازم ندارم. پولاتو پس‌انداز کن». با این حال اگر شما هم دوست دارید یک هدیه برای پدر خود بخرید و احتمال شنیدن چنین جوابی را می‌دهید، ما در سلن ساین با نوشتن این راهنمای خرید هدیه برای پدران به فکرتان بوده‌ایم.

بهترین کادو مردانه

خرید هدیه همیشه یکی از چالش‌های مهم برای خانم‌ها است. خرید هدیه ارزشمند برای آقایان کمی مشکل است. گاهی اصلا نمی‌دانید چه چیزی برای آقایان مناسب است و با دیدن چه هدیه‌ای شاد می‌شوند. در چنین مواقعی، باید علایق، سلایق، خواسته‌ها و نیازهای آقایان را تصور کنید و ازطریق آن‌ها بهترین هدیه را تهیه کنید. در ادامه، راهنمای جامعی از خرید هدیه ارزشمند برای آقایان ارائه می‌کنیم. با مشاهده لیست بهترین هدیه ها برای مردان می‌توانید خرید موفقی داشته باشید.

کادو تولد برای مرد

لیست هدیه برای آقایان: همانطور که میدانید روز تولد هر فرد یکی از جالب ترین و مهم ترین روز های زندگی اش میباشد، و تا آخر عمر روزهای تولدش و هدیه هایی که در روز تولدش میگیرد در یادش میماند و حتی از هدیه ای که گرفته تا آخر عمر نگهداری میکند. پس باید در انتخاب و خرید کادو تولد مردانه کمی دقت کنید تا بتوانید هدیه ای کار آمد و مناسب با شخصیت طرفتان تهیه کنید.

خرید ادکلن برای کادو مردانه

عطر و ادکلن یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه به آقایان در مناسبت های مختلف می تواند باشد.از طرفی برای انتخاب بهترین عطر مردانه برای هدیه باید به نکاتی از جمله نوع رایحه ، موقعیتی که قرار است ادکلن از آن استفاده شود، فصل و آب و هوا، نوع پوست مصرف کننده (چرب یا خشک بودن پوست)، تناسب با سن و سال، کیفیت محصول و قیمت متناسب با بودجه توجه کرد.دنیای عطر و ادکلن بسیار گسترده است و در میان هزاران هزار عطر انتخاب خوشبوترین و جذابترین عطر مردانه کار چندان آسانی نیست.

خرید کادو روز مرد

بحث خرید هدیه روز مرد، به یکی از موضوعات جذاب و داغ در بین خانواده ها و خانم ها تبدیل شده است. «خرید کادو روز مرد» قواعد خاص خودش را دارد که شناخت آن ها می تواند شما را به سمت انتخاب بهترین گزینه هدایت کند. در این متن قرار است برای همیشه جواب کادو روز مرد چی بخرم را پیدا کنید. در ادامه بهترین پیشنهادهای کادو برای روز مرد را معرفی کرده ایم.

هدیه برای مردان بالغ

معمولا، شناخت شما نسبت به همسرتان خیلی زیاد است. پس می‌توان گفت که با خیالی آسوده می‌توانید بهترین هدیه را انتخاب کنید و از دیدن ذوق و شوق همسرتان لذت ببرید. معمولا، خرید هدایایی که نیاز آقایان را برطرف می‌کند، لذت زیادی به آن‌ها هدیه می‌کند. با دقت در این لیست، می‌توانید هدیه ای خاص برای روز مرد، جشن تولد و یا سالگرد ازدواج‌تان، تهیه کنید. در ادامه لیست بهترین هدیه ها برای مردان بالغ را مشاهده می‌کنید. در این بخش، به بهترین هدایایی که برای همسرتان می‌توانید بخرید، اشاره می‌کنیم.

بهترین کادو ها برای خرید!